Hola, hola, škola už naše předškoláky volá….

Pátek 25. června se nesl v duchu loučení s předškoláky. Ráno jsme vyrazili do Morkovic. Z plánů navštívit koupaliště vzhledem k chladnějšímu počasí sešlo, a tak jsme neodmítli nabídku paní Sklářové a zavítali k ní na zahrádku, kde jsme posvačili a poskotačili na trampolíně, skluzavce, koloběžkách, šlapacím traktoru, houpačce,…… Cestou tam jsme si prohlédli základní školu, která se pro mnohé stane na devět roků „jejich“. Dopoledne jsme zakončili sladkou zmrzlinovou tečkou. Odpoledne pak nastala ta slavnostní chvíle, kdy jsme se rozloučili společně s rodiči. Pár kapek deště nám na náladě neubralo a nakonec vzplál i táborový oheň. Přejeme všem našim předškoláčkům mnoho štěstí na další životní cestě a ať se vzpomínky na školku nesou jen v přátelském duchu. Hodně zdaru!