Ve středu 13. 5. 2026 jsme vyrazili po vesmírné dráze směrem ke Švábce. Cestou jsme plnili úkoly s Marťanem, užili jsme si spoustu legrace. Příprava kostýmů a kreativita rodičů nás potěšila i pobavila. Bylo to krásné odpoledne s dětmi i jejich rodiči.
Velmi chceme za nás všechny poděkovat p.Poláškové, která si společně se skupinkou rodičů vzala celý program na starost.